Kurumsalx Kimdir ?

"En İyisini Yapmalıyız" sloganıyla hizmete başladığımız 7962 günden bu yana her gün yeni fikirler ve hizmetleri bünyemize ekleyerek devam ediyoruz...

"Yeteri Kadar Kurumsal"

2002 yılında ticaret hayatına başlayan Kurumsalx’in ilk ismi netteyiz.biz’dir. Ticaret hayatına başladıktan sonra ilk olarak başlıca yerel firmalara hizmet veren firmamız ilk 3 yıl içerisinde 100'e yakın web sitesi üretmiştir ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yurt dışı firmalara da hizmet vermeye başlamıştır. netteyiz.biz markası ülkemizde .biz uzantısının yaygın olarak kullanılmaması nedeniyle 2005 yılında marka ismini değiştirerek KNNWEB olarak işlerine devam etmiştir.

KNNWEB markası ile yoluna devam eden firmamız zaman içerisinde kurmuş olduğu altyapı ile tamamen kendimize ait olan fiziksel sunucularda web hosting hizmeti vermeye başlamış ve 400'e yakın firmanın web tasarım hizmetini gerçekleştirmiştir. Türkiye'nin birçok yerinde hazırlamış olduğu haber ve web yazılımları geniş alanlarda başarı elde etmiştir. Birçok farklı alanda kendini geliştirmeye devam eden markamız 2010 yılı itibariyle görsel fotoğrafçılık kolunda da hizmet vermeye başlamış ve bünyesine profesyonel fotoğrafçılık ve ajans hizmetlerini de eklemiştir.

Sürekli gelişmelere açık olan firmamız zaman içerisinde birçok iş kolunda şirketleşme ve markalaşmaya başlamıştır. Bu nedenle 2012 yılında KNNWEB ismi altında bulunan iş kolları sadece web tasarım firması olmaktan çıkmış ve birçok iş kolu için çözüm merkezi haline gelmiştir. Markamız bünyesinde barındırdığı tüm işleri kapsayacak şekilde marka tescilini tamamlayarak Kurumsalx olarak adını güncelleme kararı almıştır.
Uzun yıllar süren birçok farklı alanda yapılan başarılı çalışmalar sonucunda Kurumsalx uzman kadrosu, fotoğraf stüdyoları ve kendi baskı/yayın makineleri ile her sektörden yüzlerce firmaya hizmet veren bir firma olmuştur.